Sesli Chat, Sesli Sohbet, Kameralı Chat,Görüntülü Sohbet, Canlı Sohbet

137Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Seviyeli Canlı Sohbet

seviyeli sesli sohbet   

 

      Yeni nesilin sohbet arayışının seviyeli sohbet odalarının yeni yüzü olan sesli populer chat sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Başka platformlar arayış içerisine girmezsiniz. Gününü anlamlı kılmak istiyorsanız sohbet odalarımızdaki kişilerle seviyeli olrak sohbet edebileceksiniz.

     Sosyal paylaşım platformları isimlerinden oldukça söz ettirmektedir. Günümüzde bu tür paylaşım sitelerini kullanmayan yok denecek kadar azdır. Sosyal paylaşım siteleri aracılığı ile artık yeni kişiler ile tanışıp dostluk arkadaşlık kurmak parmaklarınızın ucunda. Günümüzün en yaygın arkadaşlık sitesi olan yeni güncel görsel bakımdan çekici olmakta olan sitemiz siz misafirlerimize kullanım kolaylığı sağlamaya devam ediyor. Bu  kameralı canlı sohbet odalarımız sayesinde karşınızdaki kişilerin seviyeli birer insan olduğu kanatındayız. Ama bir gerçek vardır. Herkes bu söylediğimiz grup içerisinde değil. Mutlaka bazı olumsuz davranışlar sergilemeye çalışan seviyesiz insanlar giriş yapmaya çalışacaktır. Bunlar içinde sohbet odaları içerisinde her zaman aktif olan admin arkadaşlarımız sitemizden o kişileri süresiz ban kullanarak uzaklaştırmaktadırlar. Seviyeli sesli sohbet sitemizi daha iyi ve daha verimli hale getirmek için çalışamlar yapmakta ve güncel  görüntülü sohbet odaları oluşturmaya çalışmaktayız.

    Sosyal paylaşım siteleri arasında yıllardır bu çalışmalarla adından söz ettiren canlı sohbet sitemiz sürekli yeni konular, eğlence, müzik, film, videolar gibi sohbet paneli üzerinde etkinlikler paylaşımlar düzenlemekteyiz.                                                                              

Yazar : admin
14 Nis 2020
1260 Görüntüleme


Sonay
28/05/2020 23:25

Herşey tahmin edilenden daha güzel.Severek takip ettiğim tek sayfa

Cevapla
SerSeri
11/05/2020 01:53

Girdiğime değdi yani okuduğum gördüğüm kadarı ile söz edilen gibi bir canlı sohbet sitesi

Cevapla
IrmaK
24/04/2020 22:26

Zaman geçirmek istiyorsanız bilgisayar, telefon ve tabletten rahatlıkla her zaman girebileceğiniz bir uygulama olan mobil uygulamalı chat sitemize üye olmadan giriş olabilirsiniz.

Cevapla
Curcuna
23/04/2020 22:22

Bazen diyorum ki kendi kendime ne çok değer vermişim değersizlere.

Cevapla
Mehmet
16/04/2020 20:58

Gerçekten takdir edilecek bir atmosfer var.Bu kadar kişiyi tek çatı altında toplamak zor ama siz başarmışsınız.

Cevapla
ixoRa
16/04/2020 20:55

Emeğinize sağlık çok güzel bir sesli chat sitesi olmuş.Başarılarınızın devamını diliyorum.

Cevapla
admin
14/04/2020 00:42

Bu sohbet odaları çalışmalarıyla sohbet ortamlarına yeni özellikler eklenebiliyo. Kameralı chat odaları, oyun eğlence odaları, radyo ve tv odaları bunların hepsi seviyeli chat site anlayışından daha sonra geliştirilip sitelere eklenilmiş özelliklerdir. Bunun gibi geliştirmeler siz kullanıcılarımız için sürekli ve yeniliklerle hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Cevapla
Gönder